Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BorPower hakkında

tüm yağlarda neredeyse yazar o bende en son edge aldım ama mobil yağlarda da yazıyordu yanılmıyorsam

1. Hangi marka Bor kullanmış bilemem
2. %5 tasarrufu sağlayan ürün varsa (fabrika verisi üstünden) 1 milyon Euro ile ürünün haklarını satın almaya hazırız :)
3. Bir Bor bazlı ürünün internet sitesindeki belgelerin tümü, tercüme edildiğinden farklıydı, piyasanın durumu iöler acısı, verdiği 50-80 TL ye yazık.

Kilometresi yüksek araçlarda (özellikle dizel) işe yaradığını gördüm. Şanzıman yağına ekleyince de vites geçişleri çok güzel oluyor. Yeni araçlarda gerek yok. Amacı zaten aracı 0km haline getirmek. %15 tasarruf sanmıyorum. Kutunun arkasında %30-40'a kadar yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam =)

Buna inanmayın borpower bende kullandım işime yaramadı onun yerine hava filtresini erken değiştirin daha çok tasarruf edersiniz borpower tavsiye etmiyorum %15 yakıt tasarrufuna da inanmıyorum kullandım hiçbişey değişmedi kaliteli yağ ve orjinal filtre ile yakıt tasarufu motora daha büyük etkisi oluyo ömrünü uzatıyor bunun dışında yağ değişirken eski yağa katılan yağ katkısı var würth de onu deneyin yağın içine boşaltıp 6 dakika kadar çalıştırıp boşaltıyosun eski yağı içinde yapışan tortuları alıyo ve işe yarıyo.....

VW motoru bana tasarruf hesaplarini unutturdu..O kadar istikrarli bir motor ki 10K de ne yakiyorsa 45k de de aynisini yakiyor..hesapli..istikrarli..

bi arkadaş motor sesini azaltıo demişti,leon 1.2 lerde zaten motorun çalışıp çalışmadığını anlayamıozk i rolanti devrini görmesem stop ettirdik diye düşünüorum ışıklarda:rolleyes:

arkadaşlar dizel için(vw 3 silindir)sesi azalttığı bir gerçek.performans ve tasarruf için hep soru işareti.ama tasarrufu %2 gibi yapabilir.%15 ve üstü sadece bor la imkansz

Ses ve titreşimi azaltsa sırf onun için bile kullanılabilir belki, yemin ederim kornanın yerini unuttum arkası dönük yürüyen yaya bile hiç kafasını çevirmeden anlıyor çekiliyor kenara büyük bi kamyonet vs geliyor galiba diye

Ben kullanmadım yakıt tasarrufuna inanmıyorum ama motordaki parçaları koruyor olabilir :)

Geri
Üst Alt