Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

blackberry 9700 siyah renk arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gökhan

Forumdan Uzaklaştırıldı
Elinde olan arkadaş varsa değerlendirebilirim. Bir adet beyaz var birde siyahını alacağım :)

buraya ne yazılıyor bilmiyorum satarken hayırlı satışlar diyoruz da diğeri uygun değil yazmaya..umarım istediğine en kısa zamanda kavuşursun..bende de beyaz var zaten yeni aldım..

beyaz çabuk kirleniyor siyah alsaydım diceksin =)) ikinci hattım için gerekli bu alacağım blackberry bi kaçtane buldumda eğer aileden satan varsa onunda işi görülsün diye açtım.

beyaz çabuk kirleniyor siyah alsaydım diceksin =)) ikinci hattım için gerekli bu alacağım blackberry bi kaçtane buldumda eğer aileden satan varsa onunda işi görülsün diye açtım.

evt kirlenecek hissettim bunu..9000 siyah vardı buda beyaz olsun dedim...oldu artık yapacak bir şey yok artık..ikinci hattım duruyor hiç kullanmıyorum sadece aiadat ödüyorum geçen kartı aradım onu da kaybetmişim:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt