Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Blackberry 6.0 os yükledim Facebook application sorun YARDIM

- 48 -

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 6.0 versiyon yükleyenler facebook application kabul etmiyor desteklenmeyen sürüm diyor..
var mı yüklemenin yolu..
türkçe dil desteği var mı ? bende yok..

Varol Abi daha önce paylaştığım forumda bu sorunu sorarsan yardımcı olurlar.
Blackberry.gen.tr olması lazım tam emin değilim ama.

ebt ayberk sabah kalktım aklıma orası geldi zaten üyü olmuştum gidip orada bir sorayım

sen yükledin mi ayberk kullanıyormusun blackberry den faceboo'u

abi turkceyi yazilimi yuklerken seciceksin turkce destegi war bir de application center i indir oradan indir facebook u bende kullandim 6 .0 i 9700 de fakat sildim eski surume geri dondum cunku foto cekimlerinde we kayit etmede problemli yazilim onun bir update ye daha ihtiyaci war hic kasamadan eski haline dondur istersen abicim

zaten o forumda yazdım bizim gibi değil..6 görüntülenme ve cevap yok..akşam eve gelince eski sürüme döneceğim..türkçeyi seçtim zaten yüklerken ama ingilizce oldu genede..şerefsiz bir de back up yaptı hesapta..bütün nurmaralarım gitti..deli oldum..turkcell'e uğrayıp numraları geri yükletem Allahtan oraya yüklemiştim..
ben 6 yükledim bende yazılımda sorun vardı..
sesi açıyordum o track atlatıyordu..
özellikle facebook da sorun yaşıyordum gönderilern mesajları cepten silemiyodum yani cepteki ekrandan silemiyordum deli etmişti..
orjinal sürümü tekrar yükleyeceğim ama akşama inşeAllah

Geri
Üst Alt