Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bize Okutulmayan ATATÜRK

ATATÜRK gibi bir liderimiz olmuş. bence sadece onunla ilgili bir dersimiz olmalıydı okullarımızda. yabancılar ATATÜRK'ü bizden daha çok araştırıyorlar ve bizden daha çok şey biliyorlar ATATÜRK hakkında. bu çok üzücü.

Mehmet abi siyaset yapmak istemiyorum ama söylemeden yapamıcam.Ülkeyi yöneten iktidar Atatürk'ün ilkelerinin hepsine karşı iken; bize kim sevdirecek Atatürk'ü? Sevdirmeye çalışırsan Ergenekoncu diye içeri atarlar.

Mehmet abi siyaset yapmak istemiyorum ama söylemeden yapamıcam.Ülkeyi yöneten iktidar Atatürk'ün ilkelerinin hepsine karşı iken; bize kim sevdirecek Atatürk'ü? Sevdirmeye çalışırsan Ergenekoncu diye içeri atarlar.

haklısın kardeşim. ama inşallah bu böyle gitmeyecek

haklısın kardeşim. ama inşallah bu böyle gitmeyecek

Gider abi.İnsanları aç bırakıyor bırakıyor; Seçim zamanı veriyor kömür,bulgur,beyaz eşya,çeyrek altın alıyor oyları %50 ile iktidara geliyor. Oyunu satana önceden kızıyodum ama artık kızmıyorum adam aç ne yapsın ki?

ATATÜR'Ü özümsemek olsa gerek bunu okumak muhteşem bir yazı ve araştırma teşekkürler

1 yılda sadece 3 sayfa yorum... kendi ayıbım yeni fark ediyorum!?... teşekkürler... ona daha çok ihtiyacımızın olduğunu düşündüğüm bu günlerde yazılanlar beni çok duygulandırdı...

Buna benzer çok kısa bir yazı daha önce okumuştum ama bu gerçekten çok güzelmiş.Çok büyük keyifle okudum Atatürk ve Türk olmanın onurunu ve milletimizin gerçek gücünü birazcık gösteren şeyler.Keşke tüm arşivler izin versede böyle yaşanmışlıklar insanımıza aktarılsa!Keşke Türk olduğumuzu savunmaktansa bunu sahiplenebilsek.Niye bu kadar zorlanıyoruz diye düşüneceğimize çaba sarf etsek çok kısa sürede yine bu millet çok büyük işler başarır.Keşke insanımız birbirine güven verse.Ne olursa olsun bu ülkenin yıkılmayacak bir temeli var bizim Dünya lideri bir Atatürk'ümüz var.
Can çok tşkler.:)

xx

bu yazı için teşekkürler okurken tüylerim diken diken oldu.....süper.....

suan ki eğitim sisteminn geri kalmslıgını 1940 yılında kurulan Köy Enstitülerini de okumakda yarar var kısaca Köy enstitüleri belgesini izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum... Atatürk enstitülerin kurulus yasalarını cıkarmıstı o dönemde...
Paylasım için sagol...

mükemmel bi yazı..gereksiz yere harcadığımız onca zaman yerine 30 dakkamızı ayırıp lütfen okuyalım....emeğine sağlık CAN..

Geri
Üst Alt