Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Biraz Yardım İstesek :)

ya çok çoğaldılar ne biliyim önüne gelen taktı o modeli her audi de her golf de mevcut oldu o yüzden bende superturismo lm mat diye düşünüyorum güzel bir jant ve araç üstünde hoş duruyor bugün maslak sanayide inceleme fırsatım oldu birebir hoşuma gitti :D

ozaman alalım gitsin yaw :D

Coılover,ustunde 16 bbs rs ;) kımsenın yapmadıgını yap farklı olsun araban :)

bu açıdan pek düşünmemiştim mehmet abi mantıklı aslında ama bana en garip gelen bu arabanın orantısız yay oranları oldu 2.5 a 4.5 en fazla düşüreni :D buçuklu buçuklu bi garip geldi bana ya :confused::kizgin:

lastik ebatlarında dediğim gibi. yeni kasa ibizalarda yay olayını pek bilmiyorum ama bizim kasa ibizalarda 5 cm den başkası arkaları yeterince düşüremiyor. bende 4 lük eibach var. önler çok iyide, arkalar hala havada.

adaş rs çok garip geliyor bana ya sıkıntı orda :S bbs rs böyle eski gibi duruyo ne biliyim:D yapmak sorun değil yoksa :)

tect te bbs rs konusu var.insanlar aracımıza uygunu gelsin de alalım diye bekliyor..ilk msj da da dedim..inan seni görüntü olarak oz lardan daha çok tatmin edecektir eğer offset değeri yüksek olanı alırsan hergün arabanı gördüğünde mutlu olacaksın :)

çok kafam karıştı şimdi ya aslında seat sport jantları da çok güzel ama 17 sini bulamadım sonra bugün maslakta oz ları gördüm ve bbs ch lere aşık oldum ama arabama olmuyorr:kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin: bbs rs konusuna gelince dedim ya eski tarz gibi duruyor çok dilimli karışık bi jant geliyo bana ama tabi bi araç üstünde görüp incelesem ne olur bilemem ve 5*100 üretiliyormu bu da önemli bir ayrıntı

zevk renk meselesı tabıkıde,ama bbs rs dunyaca begenı kazanmıs b modeldır,mıllet almanyada el arabasına takıcak utanmasa :)

Geri
Üst Alt