Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir efsane şeki değiştirdi Karşınızda GOLF7

İc mekan mukemmel olmus.. Havalandirmalarin boyunu kuculterek sportif bir hava katilmis.. Direksiyon ve konsol sanki bir golf degilde ust segmentlerde bir araci kullaniyormusunuz hissi veriyor...

Ama maalesef dısı icin ayni seyleri soyleyemicem.. Cok kotu.. Yada benim beklentim cok farkliydi...

iç tasarım hoş dışıda sanki golf 6 nın makyajlanmışı gibi canlı olarak görmeden yorum yok benden...

murat dısınada yollara dustukce ısınırız ya..golf 6 ılk cıktıgında hatırlıyorum da neler neler demiştim..ekran ve dijital klıma standar gelıcekmış dızel olarak da 1.6 105 ve 1.6 150 bg sanırım gelıcekmış.

içi güzel arkası yeni A3,donanım listesi iyi ama doğuş büyük ihtmal kırparak opsiyona sokar cogunu..

Veriler Performans ve Ekonomi açısından çok iyi:eek:key:

Eski bir GOlf cü olarak içine bayıldım ama malesef içi türkiye ye bu işçilikle gelmiyor çoğu zaman, zaten ya highline ni öyle olur yada gti onlarda üst segment araba fiyatlarına çok yakın olacağı için onun yerine alt sınıf passat ta alınabiliyor. Son 3 modeli hep 5-6 yıl arayla yeniledi bundan sonrada böyle gider herhalde inşallah çocuklarımızda artık Golf 12-13 filan alırız ileride, sislerin altına LED koysalar daha hoş olurda herhalde far çercevelerinde var passat gibi

Geri
Üst Alt