Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir de Böyle Bir Leon Var..

Bu ayın Autosport dergisinde yeni golf ve A3 un resimleri vardı. Bugün yarın leon da çıkar ama abilerini öldürecek cazibeye sahip olacağını ben açıkçası sanmıyorum.

Alfanın yeni çıkacak bir modeliş vardı onda da benziyor sanki.

Alfanın yeni çıkacak bir modeliş vardı onda da benziyor sanki.

Giulietta. ??

alfa-romeo-giulietta-2010-linea-2.jpg

şu giuiletta'lar da beni benden alıyo arkadaş yaa :S :S :S ,, gerçekten büyük benzerlikler var, tasarımcılar iki tarafa da çalışıyo galiba =)

bekliyorum yeni kasayi ama resimdekide olursa hic affetmem alirim

Alfayi fotolardan ilk gördüğümde iste bu demiştim. Leon eğer böyle çıkarsa çizgiden çıkmaya gerek kalmayacak.

peki 2011 demi cıkıcak yeni kasa?????

bu ihtimal kuvvetli cünkü ibizanın bir modeli vardı consept aracı mavi renk onunla arka stoplar aynı düşüncelerim bu yönde ama seat ın kapanması davası vardı sanırım ben buyüzden ne yazıkkı seattan artık soğudum:(

valla golfü bırakın eğer bu kasayla çıkarsa siroccoya bile yazık olur gibime geldi.

Geri
Üst Alt