Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir öneri

atilla paramız olsun söz yaptırıcam...kabartmalı yazı ile iyi olur

Atilla bırak plakalıgı sticker bile yapıştırmayanlar var forumda...Ben gördügüm seatlılara bile siteyi tavsiye ediyorum hatta başka sitelerden olanlara bile...

Düşüncelerini esirgemeyen üyelerimize teşekkür ederim cezmi babam ben maddi olarak vermeye hazırım ne kadar ise ücreti ben gereksiz güzel olmaz diyenlerden bu cevabın yanında en azından bir fikir beklerdim bunu bile paylasmadınız ben stiker ın tek basına yeterli olmadığını düşünüyorum düşüneceğimde bu güne kadar yapılabilecek en dikkat cekici sey bu olabilir kanısındayım plakaları küçük olanlar için birseyler düşünülebilir...

Led fikri hariç güzel olabilir..

güzel fikir aslında. plakalık kullanmıyorum ama bu güzel fikir icin kullanırım. teşekkürler

Geri
Üst Alt