Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir öneri

Byefsane

Kayıtlı Üye
Ben SCW nin adını duyarmak için ve bize ait güzel içerisinde olan tişört anahtarlık stiker semsiye sapkanın yanında bende üzerinde adresimiz yazan güzel plakalıklar olabilir.Üzerinde estetik bir calısma olursa insanların otomobilde en fazla baktıkları yerlerden biri de plakalar diye düşünüyorum bu bir öneridir değerli scw üyeleri

fikir güzelde burada çoğu insan plakalık takmadan dolaşıyor :)

serbay abiye katılıyorum cogu kısı plakalık kullanmıyo

ama fikir güzel atiila
tesekkürler :)

bence serbay abi güzel bir işçilikle seatclubworld.com yazısını led ile yapıp frenede bağlar isek bence her frenlememizde SCW Türkiyeye tanıtılmıs olucaktır.Bence bu kadar scw yi seven üyeler bu güzel site için plaka kaplarını takarak biraz fedakarlık yapabilir diye düşünüyorum estetik bir kaybı olmaz kanısındayım stikerlar sadce gündüz görülebiliyor buda gece yapmamız gereken girişimi yapıcaktır:D

plakalık bi çoğumuzun tercih etmediği bi olay Atilla..
velakin plakalıkta logosu olan bi forum görmedim henüz..bence kafandaki kadar güzel durmaz zaten.. :)

plakalık bi çoğumuzun tercih etmediği bi olay Atilla..
velakin plakalıkta logosu olan bi forum görmedim henüz..bence kafandaki kadar güzel durmaz zaten.. :)

Ne o plakalık takmak karizmanımı cizecek abi :) Her üye birazda olsa bu site için bunu yapabilir plaka kapı takmamak için saf dısı ediyorsunuz Bence sorun edicek bişi değil plakalık ıspartada bir hondalı yaptı kendi özel yaptırmıs sistemizde hatırladığım kadayırla led ampulden anlıyan bir abimde vardı ki bence değerlendirilmeli
Ayrıca plakalıkta nasıl logosu olan bir forum görmedim diyebiliyorsun ki abi tamam hadi olmadığını var sayalım neden ilk olmuyalım ki zaten ayrıcalıklı bir forumuz :D

plakalık karizma vs. çizmiyo şahsen hoşuma gitmiyo sadece gerek yok zaten.. :) ;)

Geri
Üst Alt