Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Birşey Sorucam..

crawlinq

Kayıtlı Üye
ya bugun aracı temızlerken bnm kucuk kuzen 10 11 yasında ben farkında olmadan oturmus 2 de debriyaja basmadan calıstırdı.1-2 sn snra hemen kapattım.boşa alıp calıstırdım.bi problem göremedım umarım zarar vermemıstır... ??

1-2 sn sonra kapattım demişsinde zaten çalışmaz kelkinir bırakır kendini...

zaten sonradan sorun çıkarmadan çalıştıysa sorun yok..

benm bildiğim araba vitesteyken debriyaja basmazsan,kontağı çevirdiğinde araba kendini öne atar.allahtan öyle bişey olmamış.allah korusun duvar falan olsa önde çarpsa airbag bile patlayabilirdi

benm bildiğim araba vitesteyken debriyaja basmazsan,kontağı çevirdiğinde araba kendini öne atar.allahtan öyle bişey olmamış.allah korusun duvar falan olsa önde çarpsa airbag bile patlayabilirdi

evet öne atardı hayret atmadı el freni çekik ti belkıde ondan ama el freni çekik oldugundada attıgını gördüm.

duvara carpmasını bırak atsa ben ezilecem arabanın önündeydım ben çiziklere falan bakıodm pasta cila falan sürcektım.Bizim Afacan oturmus arabaya kontaktaydı anahtar teyp calısıodu diye yaptıgı işe bak afacanın :D

senın debrıyaj balatan bıtık olması lazım bole bısı olması ıcın ya yoksa araba one atar durur bastıkca.

araba öne atmıştır ama belki siz o panikle farketmemişsinizdir.

Geri
Üst Alt