Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bilstein amortisör,havalı süspansiyon

Ses yalıtımı için ne tavsiye edersiniz.
ses studyo izalasyonları var ya da yapışkanlı olanlar var googleden arasınız bulursunuz.davlumbazların içine...5 mm lık yeterli kalın oldu mu davlumbazı oturtamazsınız.sünger tarzı arasında 1 mmlik sac var ...ses yalıtımcı size yol gösterecektir

abicim ben kendi aldığım bilstein amortisorcu bayyiisine sordum..önler için varmış tane 150 şer liradan vercek ama az daha inidiriz sıkıntı değil...arkalar yokmuş gümrükten soracakmış ellerinde varmı diye bilgi verecek düşünürsen yardımcı olurum...benım aldığım resimdeki amortisorun aynısı... @kemal Erdoğan

Arkalar takıldı. Z rotlar, rot başları , denge kolu lastikleri değişti. Ön amortisör takımı 240tl
[doublepost=1454346969,1454346830][/doublepost]Verdiginiz bilgiler için çok sağolun tek seferde sorunlarımı çözmem için çok yardımcı oldu.

@kirlisakal metin abi bıktım kasislerde zıplamaktan abi bıktım, yay mı takayım amaortisörmü alayım abi

@kirlisakal metin abi bıktım kasislerde zıplamaktan abi bıktım, yay mı takayım amaortisörmü alayım abi
kavıslerrde hep zıplarız yavaş gecersen zıplamaz :) yay olmaz yağlı amortisorleri atacan gazlıya cevircen tıkırtı vurmaların gecer...yalnız ön takım sürekli bakımlı tutuman gerekiyor ki tıkırtıların duyulmasın..malum yağlı amortisor serttir

Geri
Üst Alt