Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bilindik Polis çevirme noktaları..

o kadar dikkat ettim İkitelli gişelerle Kınalı çıkışı arası sabit radarları bildiğimi sanırdım dün fotoyu ve radar cezasını görünce kulaklarım düştü resmen.

Kınalı çıkışı ile İkitelli arası kaç tane sabit radar var bilen var mı? Selimpaşa rampasını aşağı dönerken biliyorum sabit radarı ama sandığım gibi bu sadece tek direkte değil galiba, benzer yapıda sanırım 5-6 tane direk var ve alayı da aktif sanırım. Hani gişelerden sonra sağa çekip plakayı bile sökmeyi düşündüm ama en doğrusu aracı 115km/h de kitleyip akıllı uslu işe gitmek olmalı yoksa maaşa devlet el koyacak bu gidişle. Dün gelirken bilmiyordum bide radara girdiğimi ve nerdeyse tapagaz geldim İstanbula, salı çarşamba posta kutuma inşallah uğrayan olmaz yoksa durum fenaaa...

nalçacı cad.desinden kunduracılar durağına doğru giderken, sille ışıklarından hemen sonra duruyorlar:D şaşırmayın konya burasıpuhaha

herkese mutlu yıllar dilerim , yılın ilk çevirmesinden kaçışı dün beşiktaş köprü altında yaptım hepimize hayırlı olsun puhaha

dur dur diye bağırıyordu en son ama ben duymadım geçtim gittim puhaha

Beşiktaş Bingül ERDEmin ordada arada çewirmeler oluyor...

Geri
Üst Alt