Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bijon kapağı

umut242

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar iyi günler herkese.2016 model leon fr aracımda 3 4 tane bijon kapagi eksik tamamlamak istiyorum.Uygun fiyata nerden temin edebilirim eksikleri acaba?

2 defa sipariş ettim 17 mm 19 mm ikisi de olmadi.18 inç jantlarim acaba bu jantlara uygun hangi siteden hangi özelliklerde bulabilirim.?
20211012_184319.jpg

Cogu gre ve koseli oluyor servis disinda ben birsyerde bulamadim

Bijon ölçüleri janttan bağımsız, standarttır. Siz netteki satıcılara almadan önce sorarak net emin olduktan sonra alınca sorun olmaması gerek.

Bijon ölçüleri janttan bağımsız, standarttır. Siz netteki satıcılara almadan önce sorarak net emin olduktan sonra alınca sorun olmaması gerek.
2 defa sorarak aldim 17 mm aldim küçük geldi 19 mm aldim büyük geldi.Jant lastik satan yerlerde şansımı denicem.Yoksa kalsın artik

Şimdi serviste takım satıp biton para isterler.O zaman böyle devam
Siz gene bir sorun, tabii ki biraz daha pahalı olacaktır ama uyacağı kesin. Bir de takım satsalar bile 5'li satarlar 20'li değil. Ki onu da hiç sanmıyorum direkt tekli satıyorlardır büyük ihtimalle. Genelde çok da pahalı olmuyorlar serviste bile bu tarz parçalar.

Siz gene bir sorun, tabii ki biraz daha pahalı olacaktır ama uyacağı kesin. Bir de takım satsalar bile 5'li satarlar 20'li değil. Ki onu da hiç sanmıyorum direkt tekli satıyorlardır büyük ihtimalle. Genelde çok da pahalı olmuyorlar serviste bile bu tarz parçalar.
bakıma artık servis 80 km bana :)

2 defa sipariş ettim 17 mm 19 mm ikisi de olmadi.18 inç jantlarim acaba bu jantlara uygun hangi siteden hangi özelliklerde bulabilirim.?
Ekli dosyayı görüntüle 22617

Bunlar standart zaten farklı olma ihtimalleri yok bijon anahtar başı ya 17dir yada 19 dur
Sadece şifreli için kapak yoktur silikon olanlardan alınıp takılabilir

Geri
Üst Alt