Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz leon aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sorması ayıp bilgilendirmek amacıyla alınan fiyatı ve özellikleri yazman mümkünmü acaba alıcak olan arkadaşlar bilgilenmiş olur sonrada konuyu kapatalım... Hayırlı olsun bu arada..

öncelikle teşekkür ederim.
ben biraz uygun aldım aracı araç 2009 model 1.6 sport up
araç makyajsız kasa 75.000 km de olup servis bakımlıdır full+full sunroof mevcuttur. renk beyaz araç genel olarak iyi durumda şu ana kadar bir sıkıntısına rastlamadım bu arada aracı antalyadan aldım.
4 parçasında boya var fakat servis expersizinde kazadan olmadığını söylediler park halinde bir sürtmeden kaynaklanmış galiba

fiyat olarakta 27.000 tl ye geldi.

öncelikle teşekkür ederim.
ben biraz uygun aldım aracı araç 2009 model 1.6 sport up
araç makyajsız kasa 75.000 km de olup servis bakımlıdır full+full sunroof mevcuttur. renk beyaz araç genel olarak iyi durumda şu ana kadar bir sıkıntısına rastlamadım bu arada aracı antalyadan aldım.
4 parçasında boya var fakat servis expersizinde kazadan olmadığını söylediler park halinde bir sürtmeden kaynaklanmış galiba

fiyat olarakta 27.000 tl ye geldi.

Hayırlı olsun... Kazasız belasız kullanmayı nasip etsin Allah... Konuyu kitliyorum sorusu olanlar pm den ulaşsınlar yada yeni bir konu açsınlar... Teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt