Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz Leon 2008 satılıktır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thedoctor

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,aracımı satıyorum,ihtiyacım var şuanda..tertemiz,zaten ilanda herşeyini yazdım..fiyat sondur..ayrıca aracın üzerinde şuanda Pioneer 4050 duble dın var-JBL midbass ön ve arkada en son serisi-orjinal JBL kutu portlu 1200 watt sub-4 kanallı amfi JBL marka,tesisat tertemizdir,8 aylıktır,fazla kullanılmamıştır..ayrıca satabilirim veya fark ödenirse araçla birlikte satabilirim..(orjinal teyip ve hoparlerleri sıfırdan söküldü,kutuda.)..saygılar

http://www.sahibinden.com/sahibinden_dr_tertemiz_leon_-89WQQaXQQ18328816WQQpXQQdisplayitem

aracınızda kol dayama var mı Seat'ın varsa satmayı düşünürseniz alırım..

anladım teşekkür ederim hayırlı satışlar.. :)

Hamza abi hayırlı satışlar..merak ettim neden sattığını..?kafanda başka planlarmı var acaba..bi ara cupra filan diyodun...yoksa özel başka sebeplerden dolayımı..çünkü çok acil yazmışsın ilana da merak ettim...

sitedeki arıyorum ilanlarına bakarsanız vardı beyaz isteyen bi iki kişi sanırım...

abi cupra ariyordun sanirim? :) hayirli satislar bu arada

Hamza abi hayırlı satışlar..merak ettim neden sattığını..?kafanda başka planlarmı var acaba..bi ara cupra filan diyodun...yoksa özel başka sebeplerden dolayımı..çünkü çok acil yazmışsın ilana da merak ettim...

Evet Sezgincim,biraz nakit paraya ihtiyacım var,inşaatımız var,daha sonra DSG FR almayı düşünüyorum,düz vites beni sıktı artık..aracımdan çok memnunum,ama kısa sürede satabileceğim sadece arabam var..

---------- Post added at 21:09 ---------- Previous post was at 21:08 ----------

abi cupra ariyordun sanirim? :) hayirli satislar bu arada

sağol kardeşim..Cupra kuzenime arıyoruz sitemize de üye zaten niki ablakad ona arıyoruz hala güncel..

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

sitedeki arıyorum ilanlarına bakarsanız vardı beyaz isteyen bi iki kişi sanırım...

evet Bilal arıyorum ilanını bende gördüm,o yüzden yazdım buraya,yani arkadaşlar arıyorsa burdan görebilirler belki diye..şu satma işini hem sevmem hemde beceremem..:(hayırlısı bakalım..

Hayırlı satışlar Allah gönlünüze göre versin inş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt