Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz Ibiza'nın karanlık yüzü

yıkat yıkat sonra onuda fotola :D bir sonraki yıkatmanıza kadarda ben istanbula taşınmış olurum sanırım o zaman bide ben fotolarım en amatöründen :D

O amca ve 3ünüzlü foto mu aşkk :D

eveet :D hahahha

hiçte bile ömer benim arabamın üzerinde biriken kirler belki hız yapmamı engelleyecek kadar ağırlık katıyor olabilir arabama ama asla ve asla boyaya işlicek kadar münasebetsiz değiller :D 4 senedir birlikteyiz onlarla güvenim sonsuz :D

hahah ben ömere deil diğer arkadaşa cevap vermekteyim üstteki mesajda :D

valla cillop gibi olmuş umut aksam benimkiyle gezintiye cıktım daralmıştım rengi seninkinin yıkanmadan önceki haline dönmüş:D

Karar verdim SCW de mesaj sayım plakamın son tarafındaki sayı olmadan satmayacağım hedefim 9499 :D

valla cillop gibi olmuş umut aksam benimkiyle gezintiye cıktım daralmıştım rengi seninkinin yıkanmadan önceki haline dönmüş:D

saolasınn.. valla benimki iğrenç bi haldeydi :D yıkayan adam sıtma kolera vb hastalıklar geçirmediyse şanslı :D

Geri
Üst Alt