Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzinli araç ile bu tüketimi yakalayan var mı ?

Torrado

Kayıtlı Üye
Aracımız Volkswagen Jetta 1.6 FSI Comfortline

Araç hareket halindeyken çekildiği için fotoğrafta pek net çıkmamış birde telefonun kamerasının mpsi düşük olunca böyle bir tablo çıktı karşımıza

Hızımız sabit 90 km devir saati 2000 gösteriyordu

Buyrun tüketimimiz 4.4 bu tüketimi yakalamak için çok uğraşmadık veya yokuş aşağı çekilmiş tüketim değildir tam bu fotoyu çektikten sonra 4.3üde gördük onu çekmeye vakit kalmadı :)

boş halde iken çok kastığımda 4,9 gördüm Leonla ama hiç keyfi kalmıyor o tarz kullanımda. Normal kullanımda bu değeri gösteren bişeye sahip olmak istiyorum:)

hız sabitleyici açıkmıydı
Açıktı

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:48 ----------

boş halde iken çok kastığımda 4,9 gördüm Leonla ama hiç keyfi kalmıyor o tarz kullanımda. Normal kullanımda bu değeri gösteren bişeye sahip olmak istiyorum:)
Volkswagen Golf 1.6 TDI 105 HP normal kullanımda bu değeri gösterir :)

düz yolda 100'e falan sabitlediğimde 3.2-3.5L anlık ortalamayı alışkınım rüzgar arkadansa ya da momentumu kırmadıysam daha altına da Ömer.. :)
hatta daha önceden söyledim ama 35km yolu soğuk motor ve sonlarda trafikle birlikte 4.6L ortalamayla gittim..F1 pisti - Erya arası oluyo o yol da..hayatımda 1 kere de olsa..sabır ister.. :D

düz yolda 100'e falan sabitlediğimde 3.2-3.5L anlık ortalamayı alışkınım rüzgar arkadansa ya da momentumu kırmadıysam daha altına da Ömer.. :)
hatta daha önceden söyledim ama 35km yolu soğuk motor ve sonlarda trafikle birlikte 4.6L ortalamayla gittim..F1 pisti - Erya arası oluyo o yol da..hayatımda 1 kere de olsa..sabır ister.. :D
Anlık tüketime çok takılma Yiğit abi anlık tüketim bizimkindede hep öyle 2.7-3.5 arası gösteriyor fakat ortalama tüketimde 4.0 lt nin altına düşmez sanırım

O değerleri yakalamaya çalışırken patlarım ben dayanamam..:D

fotodaki ortalama mı Ömer..
benim en düşük ortalamam 4.6L söylediğim gibi..

bu arada istersen sana 0L ortalama yapar foto çekebilirim..
200'e çıkıp sıfırlar ayağımı gazdan çekerim çok yavaşlayana kadar 3-4km gitmiş olurum herhalde o zamana kadar da ortalamaya almış olurum.. :D :D :D
hiç denemedim ama olur herhalde.. :D :D

Geri
Üst Alt