Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

benzincide yıkama

photo0010o.jpg

şey konu çizklerden bende bişi sorcam hafta sonu aracın üstünü folyo yaptırdım çok hoşuma gitti resmide yükledim fakat maket bıçağıla kestiler araçta çizildi sizce onlar pasta-cila vb geçermi çok üzüldüm :S

yıkattım geldim berebere girdim yağmur başladı:kizgin:
ben daha yıkatmam..o çizgilere tahammülüm yok

Ben hayatımda 1 kere fırçalı yıkama yaptırdım, onu da ihtiyacım olduğu için :D ertesi gün arabayı komple zımpara yapıcaktım biraz yardımcı olur die girdim ;) gerçekten de baya zımparaladı :D hehehe
Aman allah korusun, arabaya yaslanılması bile yetiyorken böyle şeyler tam bir felaket...

bundan sonra artık bende sokmucam isterse pis kalsın arabanın onune baktım bir ara çiziklerle dolmuş..

Ben en son yaptırdığım boya korumadan sonra otomatik yıkama dahil fırça bile sürdürmüyorum arabaya..Otomatik yıkamadaki o püskülleri çalışmıyoken bi inceleyin...Yıkanmış pis ve çamurlu arabalardan kalan hep kum taneleri oluşmuş...Bunlara arabayı sokmak,harakiri gibi bişey olsa gerek..:D

araban umrunda değilse yıkat Varol abim orda.. :D :D
bunun yanında arabayı her yıkatmada vernik bi miktar daha inceliyo zaten..

Sakın ha varol abi diyecektim ama yıkatmışsın be abi yapma gözünü seveyim o işler bizi bozar biz sevdiğimize gözümüz gibi bakmalıyız sevgilimize dokunur gibi dokunmalıyız ruloymuş püskülmüş fırçaymış isimlerinde bile bihayır yokki zaten...:)

Antep'e selam dep depe devam......ersoy başkan çalış grubu unutma..........:eek:

çok teşekkür ederim arkadaşlar...konuyu açtım..ve işim vardı dışarı çıktım kaşıntım tuttu yakından göreyim dedim..
gittim bir kereden birşey olmaz diye 2 lira verdim..yıkattım..
sonra araçtan indim baştan yapmam gerekeni sonda yaptım...gittim bu püsküllere ellerimle dokundum...bildiğiniz fırcada bulunan naylon uzun olmasından dolayı yumuşak gibi duruyor ellimle elledimm..baktım

SONU.....PİŞMANIM bir daha asla

hmm uzaktan yumusak gibi duruyolardi demek oyle:D

Çizik, hele ki maket bıçağı ile yapılmışsa, kesinlike giderilemez, fizik kanununa aykırı, astara kadar inmiş bir çiziğe , cile ne yapsın, orada boya kalmamış durumda? Tavan-komple kaplamada çizmemeleri mümkün değil gibi.

Geri
Üst Alt