Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzin fiyatları

umut242

Kayıtlı Üye
Herkese hayırlı cumalar.Arkadaslar uzun zamandır dikkatimi çekiyor anasayfada konu akışı yavaşladı sanki kimse arabasina yakıt fiyatlarından dolayı eskisi kadar binemiyor sanki.Allah yardımcımız olsun gerçekten yakıt fiyatları arttıkça arabanın varlığını unuttuk sanki

:D evet hocam araçlar bildiğin ileride hep az km li , sahibinden az kullanılmış vs. tarzı ilanlarla satışa çıkacak ya da tam tersi herkes elindekine sahip çıkacak ve ileride Kuba gibi olacağız yollarda 40-50 yıllık araçlar olacak sanki birisi ülkenin pause tuşuna basmış gibi :D

Valla benimki Bayadır yatıyor şirket aracı online 😃

Arabayla yaklaşık 5 aydır 300 ya da 400 km yaptım o kadar.

Valla açıkçası sehirlerarasi yolculukta otobüs ya da treni tercih ediyorum, eskiden bir otobüs bileti gidiş geliş parasının 50 TL fazlasına gidip gelebiliyorkan, şimdi ki fark 400-500 TL arasina çıktı, herhalde yakında otobüs biletlerinede zam gelecek

Arabanın marşına basmak bile istemiyorum o seviyeye geldim maalesef. Toplu taşıma ile işimi görebileceğim her yere arabasız gidiyorum. Kalabalık olmasına rağmen zamlar yüzünden artık arabayı görmek bile keyif vermiyor.

Vallahi dün istanbuldan ağvaya gittim. Araç 7.5 yaktı. Bugünde döndüm 7.2 yaktı. Yaklaşık 200 km yol yaptım. 200 km'de 14.7 lt benzin harcadım şuanki benzin fiyatları ile (shell v-power) 274 tl. Yazık günah yeminlen. Eskiden acımazdım kapatırdım 160-170 en fazla km'de 1.5 TL yakardı oda en fazla. Hayır sadece oda değil bakım derdide geldi şimdi. Fiyat aldım 2600 tl. Ne değişiyor filitreler ve yağ. Geçen sene ilk bakımı 1700 tl yaptırmıştım. Yani artık sadece benzinde değil. Keşke tek derdimiz benzin olsa :cry:.

Cuma fulledim içinde vardi 330 aldı Sakarya ya gidip geldim akşam fulledim 930 TL (Araç TIguan)

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cuma fulledim içinde vardi 330 aldı Sakarya ya gidip geldim akşam fulledim 930 TL (Araç TIguan)

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Abim bende sanırsam çarşamba günü fulledim Atecayı. İçinde azda olsa vardı 120 km kadar menzil veriyordu. Bp-Ultimate almıştım diye hatırlıyorum. O zamanki Lt fiyat 16.57TL idi. Aynı gün Micrayada yakıt aldım aracın deposunun yarısından çoğu doluydu garaja koyucam diye fulleiyim dedim 340 tl tuttu yuh dedim başka bişi diyemedim.

Ekli dosyalar

• Yakıt Bp Ultimate (16.57).jpeg
    Yakıt Bp Ultimate (16.57).jpeg
    218.2 KB · Görüntüleme: 10
Geri
Üst Alt