Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzin Fiyatları Üzerine..

benzının 2lirası yada 1.5lirası vergı olarak gıdıyomus
olay devletın elınde bırazda

benzin bedava olsa TR'de satış fiyatı 2.4 Lira civarı bişi olması gerekiyomuş zaten vergilerle..yanlış hatırlamıyosam..

Yukarıda bu ...refsizler varken biz kazıklanmaya devam...

keşke bu konuyu hiç açmasaydınız. şimdi sinirlerim gerilecek yine ramazan ramazan

e benzin alırken sinirlerin gerilmiyo mu abi.. :)

Arkadas Türk olmaktan gurur duyuyorum bu vatan için kanımın son damlasına kadar savasırım ama su basımızdakiler varya adamı delirtiyorlar ya

suriye buraya yakın geçip ordan doldurayım depoyu 50 liraya..da dolu depoyla salmıyorlarmış..geri..bitirene kadar gez diyorlarmış...avrupa birliğinde almanlar hollandaya gidip alıyorlar..şurda aramızda araplarla bi benzin birliği mi yapsak..200 değil 50 liraya doluyormuş diyorlar..burda kaçak benzin var 2 liraya..da yemiyo..yoksa alacam..bişey olur arabaya diye

bir sey diyemeyeccegim valla. eger benzinin olayi sadece kacak olmasi ise bir problem olmaz.. fakat farkli bir katkisi var ise ve tasima esnasinda curuk depolarda tasiniyorsa problem yaratabilir.

bir sey diyemeyeccegim valla. eger benzinin olayi sadece kacak olmasi ise bir problem olmaz.. fakat farkli bir katkisi var ise ve tasima esnasinda curuk depolarda tasiniyorsa problem yaratabilir.

bende bilmiyorum..burda haziranda motora sytem cleaning yapıyordum..cizhaza benzin koyacaktı usta..benzini nerden alıyorsun dedi..dedim opet o zaman tamam dedi..makinasının içine koymuyor o kaçak benzini ne varsa biraz soruşturayım bakayım

Geri
Üst Alt