Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

benzin deposu dış kapağı kilit sorunu

DRAGON_07

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Şub 2019
Mesajlar
6
Puanları
1
Merhabalar, 2007 leon stylance aracım depo dış kapağına elektrik gelmiyor, bunun sigortası falan nerededir ya da sorun başka bir yerden midir bilgisi olan var mı?
 

DRAGON_07

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Şub 2019
Mesajlar
6
Puanları
1
bu konuda bilgisi olan pek yok galiba, multimetre ile ölçtüm merkezi kilit düzgün çalışıyor sadece depo kapağına elektrik gelmiyor
 

DRAGON_07

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Şub 2019
Mesajlar
6
Puanları
1
sigorta panelini kontrol etmiştim, sigorta panelini elimdeki kitapçıktaki şemaya göre daha önce inceleyip eksikleri tamamlamıştım hepsini de multimetre ile test ettim, motor kısmında da ilgili bir alan yok, bugün ön tarata obd2 soketinin olduğu kapağı açtım içeride röleler var o bölümde 2 adet röle eksik biri SHZG diğeri de HDF bölümü araştırdım SHZH dikiz aynası ısıtma, HDF ise kapak kilit kumandası , bu HDF olan 5 pin bir röle başka bölümde de 5 pin yok deneyemedim, sıkıntının kaynağı bu kısım olabilir, röleyi aradım nette bulamadım.
 
Üst Alt