Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benim Bu oyunu bulmam lazım..

Xbox'ın varsa bulup oynaman kolay ama yoksa biraz zor Burak..

yaw golf 1 arkadan itiş değil ki? Video baya yan yan olmuş. Ben böyle oyunları joistick ile oynamayı sevmiyorum :(

yaw golf 1 arkadan itiş değil ki? Video baya yan yan olmuş. Ben böyle oyunları joistick ile oynamayı sevmiyorum :(

itişli gibi yanlamıyo ki zaten Erhan'ım..
daha çok kopuyo 1-2dk. izledim bi kaç yerde sağlam koptu zaten FWD olmasa burun tekrar doğru yere bakmazdı..
velakin istersen Sapanca'ya giderken arkalara eşit ya da daha fazla hava basıyım bak nası yanlıyo bi FWD.. :p :D :D :D

GT5 eminim bu oyundan çok daha güzeldir..
bu yüzden PS3'ü kafaya taktım ya.. :)

Yiğidim valla direk arkayı bırakıyor. İlk videodaki alet bana öyle geldi. Oyun üstünden tartışıyoruz ama. Dışardan izlemek lazım :D

tamam arkaları sertleştircem.. :D :D :D

aman başımızı belaya sokma :)

Burak konuyu hiç ettik sorry :)

Oyun harbiden guzelmiş adı ne oyunun ps3 e varmıdır acep hemen oynayalım... Ama GT5 in yanına yanaşamaz oynamış biri olarak gercekten anlatılmaz yasanır. Bide Logitech G25 olursa eyvahhh....

Geri
Üst Alt