Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benim Akbaşlarım Satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yukcell88

Kayıtlı Üye
Katılım
8 Eyl 2011
Mesajlar
1,521
Puanları
113
Maaşallah Bayılıyorum bu köpeklerin asaletine :)

Kayseri' de bir benzinlikte denk geldi "Aa Akbaş'a bak ne kadar güzel" dedim, sahibi şaşırmıştı. "Kardeş bunların akbaş olduğunu söylemeden bildin, yoksa tanıyor musun beni?" demişti :)

Allah bağışlasın mı denir ne denir bilemedim ama, adınıza sevindiğimi, satmanıza üzüldüğümü bildirmek isterim. Muhtemelen artık besleyemeyeceğiniz durumlar gelişti... Sağlık olsun, kıymet bilen biri alır inşallah... En az kangallar kadar asil köpekler...
 

atay78

Kayıtlı Üye
Katılım
2 Mar 2012
Mesajlar
2,581
Puanları
113
yenı uye olup burda satıs yapmanız yasaktır oncelıkle foum kurallarını okumakta fayda var dıye dusunuyorum [MENTION=4]kfy[/MENTION] [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION]
 

tanilak

Kayıtlı Üye
Katılım
24 Kas 2012
Mesajlar
231
Puanları
28
Bursa'nın dışında devlete bağlı bunların yetiştirildiği özel bir çiftlik vardır, sanırım İnegöl civarındaydı, bir keresinde fabrikaya 2 tane almak için bu çiftliğe gitmiştik, akbaşlar kadar cüsseli hayvan zor bulunur, akıllı olması da cabası, hayırlı satışlar diyemiyeceğim çünkü köpek satışı olayını pek desteklemiyoruz :)
 

SeatClubWorld

Administrator
Katılım
29 Ağu 2009
Mesajlar
1,023
Puanları
83
Birçok ürünün satışına onay veriyoruz,ama abartmamak lazım..

Canlı hayvan satışını onaylamıyoruz..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt