Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beni Hatırla?

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kullanıcı adı ve şifre yazılan yerin yanında beni hatırla gibi bir seçenek var. Bu seçeneği işaretlememe rağmen, yukarıdaki forum seçeneğine her tıklamamda veya birinin garajına girmek istediğimde benden tekrar kullanıcı adı ve şifre girmemi istiyor (siteyi kapatıp yeniden girmek istediğimde de). Sanırım o seçenekte bir sorun var. Forum yetkililerin ilgilenmesini rica ederim. Teşekkürler.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
abi muhtemelen senin tarayıcında sorun..

ayberk öyle bi sorun forumda söz konusu değil.explorer ayarlarını kontrol etmelisin...

bildiğim kadarıyla güvenliği çok yükseltince bahsettiğin sorunu yapıyo tarayıcılar..

çıkışta gözatma geçmişini sil diye bi secenek var internet ayarlarında
ondan kaynaklanabilir Ayberk

ayberk tarayıcını yüksek ayarda kullanıyorsan, cookileri saklamıyordur bu yüzden her seferinde bu şekilde senden şifre istiyordur. Güvenlik ayarlarını kontrol et. Sitede bu tarz bir sorun yok lakin ben beni hatırla seçeneğiyle giriyorum, site açıldıgından beri şifre girmedim.

Bendede olmustu ama ben şifremi girdim beni hatırla dedim ve sık kullanılanlara ekledim sorun olmuyor artık denemelisin

Bütün güvenlik seviyelerini minimuma getirdim fakat sorun çözülmedi. Internet Explorer'ıda resetledim fakat aynı..

Geri
Üst Alt