Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beni Hatırla?

gözatma geçmişi ayarlarına bakabilirsin.cookilere izin ver açık olmalı..

ayberk altı ustu cupra yazıyon ben napıyım $€k€r @d@m yazıyorum.

Ana sayfaya her döndüğümde yazmak zorunda kalıyorum sorun bu. Başka sitelerde değil sadece burada yaşıyorum bu problemi.

işyerindeki bi PC de aynısı yapıyodu ama tamamen tarayıncınla ile ilgili..
nette biraz bakındım bişi bulamadım sabah sabah..yüklediğin şeylerle ile ilgili olabilir..
Google vs. tabları yükleniyo tarayıcıya yukardan onlardan olabilir..

Hiçbirşey yüklü değil :) IE 7 kullanıyorum ve başka sitelerde böyle bir problemle karşılaşmıyorum.

geçmişi ve dosyaları sıl
belkı duzelır

Ayberk tavsiyelerim;

1-) CCleaner gibi programla tüm geçmişleri, çerezleri ve parolaları temizleyebilirsin, BURADAN indirebilirsin.
2-) İnternet Explorer 8 çıktı bayağı oldu windows update yaparak tarayıcını güncelleştirebilirsin,
3-) Farklı tarayıcıda denermisin ( firefox, opera vb )
4-) İnternex Explorer sağ tıkla özellikler karşına genel bölümü çıkacak orada gözatma geçmişini sil seçeneği seçili olmaması gerekir.

Bende de aynı sorun var hatta ben konu açmayı düşünüyordum.Firefox kullanıyorum her siteyi hatırlıyor ama burada her defasında kullanıcı adı ve şifre istiyor.

yukarıdaki maddeleri hiç uyguladınız mı ?

Geri
Üst Alt