Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bende Seat İbiza'ma kavuştum!

setnogrom

Kayıtlı Üye
Merhabalar;
Bende uzun süredir çok temiz bir 2006 model İbiza arıyordum ve buldum aldım
1.4 TDI S-Rider modeli normal fiyatından çok daha uyguna aldım 17.100 liraya aldım
Tek masrafı fren balatarıydı onlarıda değiştirdim bişi kalmadı belki keyfime göre 2 potenza lastik alırım 2 tanede zaten var:D
İnş kazasız belasız sürerim.

xx

aracın hayırlı olsun güzel günlerinde kullan...senden ricam koyu punto yazmayalım ve sizi üyelerimiz bölümünde tanıyalım aracından önce...

Merhabalar;
Bende uzun süredir çok temiz bir 2006 model İbiza arıyordum ve buldum aldım
1.4 TDI S-Rider modeli normal fiyatından çok daha uyguna aldım 17.100 liraya aldım
Tek masrafı fren balatarıydı onlarıda değiştirdim bişi kalmadı belki keyfime göre 2 potenza lastik alırım 2 tanede zaten var:D
İnş kazasız belasız sürerim.

xx

Çok güzel bir araç almışsın. Hayırlı olsun.

iyi günlerde kullan kazasız belasız inş.. :)

Herkese tşkler.Aracı 149 000de aldım şimdi 151000de ama en ufak sıkıntısı yok sadece bi rot balans lazım gibi uzun yolda 140 km ile giderken biraz sağa kaçıyor gibi.Bakalım önce lastikleri değiştireceğim.Potenza düşünüyorum dediğim gibi ama gördümkü bu araca potenza biraz sert gibi geldi.
Michelin energy yada Goodyear efficientgrip almayı daha uygun görüyorum.
Ama her zaman potenze benim için 1 numaradır!

xx

Geri
Üst Alt