Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ben böyle adaletin ta....................!!!

Sis farı cezası 62.00 TL...15 gün içinde ödersen 45,00 TL ödersin dedi...

kafamdaki fiyatmış öğrenmiş olduk..
gerçi sana min. 62 Lira'ya mal oldu abi benim öğrenmem.. :D :D

geçmiş olsun, hissetiklerini benim gibi çoğu arkadaşım da benim gibi gayet iyi anlıyordur. Malesef bu memlekette işler böyle yürüyor. Bağdat caddesinde kara şimşek kıvamında bütün camlar 3 numara film olan BMW çevirmeye yanlayarak giriyor, hadi bizimkiler gibi az da olsa oynanmış arabaları geçtim, Fiesta sahibi bayan şöföre 2 numara filmden ceza yazılıyor

böyle gelmiş böyle gider, insan bir süre sonra alışıyor, sırf bu tip uygulamalar yüzünden bir dahaki aracım filmsiz bir sedan olacak,üstüne vida sıkmıycam!

valla kardeş geçmiş olsun bende bahçelievler(ankara) çıkışında sislerle çıkıodum çevirdi dedi sisler açık,arkada film var(oysaki orjinal koyu camlar),eksoz sesi değişik bağırttır falan dedi hepsinin normal olduğunu anlayınca ii bu seferlik bişe yazmıyayım sisten dedi polisten polise değişiyor işte...ha bu arada adamın kafa güzeldi snaırım arabayı durdurdum plakaya bakmış ilk dediği şey:
"ooo...01 adıyamanlııı..."dedi orda muhabbet koptuydu zaten:):):)

Şikayet etsem bişey çıkmaz mı yaa..?

Desenize kimi kime şikayet ediyon diye..?

hiçbişey çıkmaz Sezgin, boşuna uğraşma bence

şikayet edecek haklı bi sebep de bulman zor abi.. :S :S

geçmiş olsun, hissetiklerini benim gibi çoğu arkadaşım da benim gibi gayet iyi anlıyordur. Malesef bu memlekette işler böyle yürüyor. Bağdat caddesinde kara şimşek kıvamında bütün camlar 3 numara film olan BMW çevirmeye yanlayarak giriyor, hadi bizimkiler gibi az da olsa oynanmış arabaları geçtim, Fiesta sahibi bayan şöföre 2 numara filmden ceza yazılıyor

böyle gelmiş böyle gider, insan bir süre sonra alışıyor, sırf bu tip uygulamalar yüzünden bir dahaki aracım filmsiz bir sedan olacak,üstüne vida sıkmıycam!

aynen abı dedıgın gıbı yapmak lazım aslında..
geçende benım bı kız arkadasıma yıldız yokuşunda filmden ceza kestıler arabasıda corsa :S bugunde Semıh şenturku cevırdıler yanımızda, butun camları 3-4 numara filmli siyah bi panemara hiçbişey yapmadılar ona devam etti öylece yoluna..Bu ülkede adalet yok kimse var demesin...

sağlık olsun abi..
ne kadarmış sis farı cezası. ??

bu arada yasada sis farı 50 ya da 90km/h üstünde şartlar gerekse de kullanımı yasak diye biliyorum öyle salak bişi de var..

---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

Kaan abi bildiğim kadarıyla artık üfleyince sisteme işlendiği için o olay olmuyo diye biliyorum..bunu da alkolle arası iyi olan bi grup arkadaşım söyleyip durur ne zamandır..

2 gece önce taksimin çıkışında yaşanmış ama çok ilginç..arkadaşın kız arkadaşı iki bira içmiş arabayı da o kullanıyormuş..55 promil çıkmış ..polis ne yapıcaz diyormuş arkadaş da ne yapıcaz diyormuş ikisi de birbirine teklif edemiyormuş:) en sonunda arkadaş demiş verelim bir ceza halledelim demiş..sonra dosyanın arasına 50 lira koymuş olmaz demiş polis cezanız büyük demiş..sonra 50 daha koymuş ..diğer polis gelmiş tamam devam edin demiş..ama son derece çekinerek yapmışlar..sonradan arkadaşımın aklına gelmiş..makinedeki çıkan değeri göstermemişler bunlara..acaba blöfü mü yedik diye düşünüyor...

olabilitesi var Kaan abi.. :)

Geri
Üst Alt