Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bedelsiz Ürünler Konusu

note booku bedelsin bir şekilde bana gönderebilirsiniz kendim için değil firmamizin yan tarafında bir abimiz batak verdiği için herşeyini satmak zorunda kaldi üzerine SCW hediyesidir yazdirip hediye edebiliriz. teşekkürler .

note booku bedelsin bir şekilde bana gönderebilirsiniz kendim için değil firmamizin yan tarafında bir abimiz batak verdiği için herşeyini satmak zorunda kaldi üzerine SCW hediyesidir yazdirip hediye edebiliriz. teşekkürler .
Yanlış anlaşılma var sanırım, bedelsiz verdiğim şey notebook RAM'i.

Elimde mk1 Leon/Toledo uyumlu teyp çerçevesi mevcut... İhtiyacı olan arkadaşa gönderebilirim...

güzel bir konu olmus :) ankaraya gıttıgımde garajımıza bır bakmam lazım ıllakı bıseyler cıkar :D

Arkadaslar bende de bedelsiz verilebilecek bir cok sey cikabilir. Zulaya bir el atayim cikanlari paylasacagim buradan :)

Samsung Galaxy Note 5 Cihazimdan Gonderildi

Geri
Üst Alt