Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beşiktaşlıların Köşesi

Fenerli olarak sızma yaptımm

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Bu hafta sonu,pazar akşamı oynanacak cincon maçına kısmetse gidiyorum. Gidecek Beşiktaşlılar varsa eğer stad içinde dışında mini bir buluşma yapalım diyorum. Stad içinde doğu tribününde olucam. Gidecekler yazarsa bi ayar çekeriz :)

Liverpool karşısında oynadığın üstün ve baskılı futbol,aldığın galibiyet,savaşma ve kazanma azminiz ve bizi sevince boğdugunuz için teşekkürler Beşiktaş... Ülkenin takımı #Beşiktaş ile #Gururlan

bir galatasaraylı olarak dün akşam beşiktaşlı kardeşlerimle kafayı yedim. gerçekten futbol artık saha da değil, masada oynanıyor. haçlı oyunları hiç değişmedi, hakem gerekeni yaptı, beşiktaşı hem de büyük bir hezimetle, el birliği ile elediler. geçmiş olsun, bir yandan da sağlık olsun.

Geri
Üst Alt