Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beşiktaş taraftarı eyleme gidiyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sonuca bakmak lazım, aynı tas aynı hamam olacak sonraki hafta

bu olay beni de ilgilendiriyo galiba.. :D :D

geçen yılki hisse değerleri beni çok heyecanlandırmıştı ama sadece seyirci kalabildik. başka türlü bu top işleri beni hiç ilgilendiremiyor.

ÇARŞI tüpçüye karşı ne yapsa yeridir ama bu saatetn sonra birşey değişirmi sanmıyorum:(

sadece kapalı cıkar maçtan sanırım yada kombinesı olan

40 50 lira bilete verip girmiş biri cıkar mı bılmıyorum

Bir tuzlu fıstığım bir de sigaram varsa rakım yoksa votkalı biram yalancı dünyayla açıldı aram beşiktaştan başka yokki manitam yıllarca ağlasak dertten kederden bilsekki kopacak kelle bedenden aşkımız harbiden hemde derinden asla vazgeçmeyiz Beşiktaş senden seninle ağladık senle güldük biz sevdamız uğruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz beşiktaşlılık dün gece ansızınn seni aradım siyah beyaz kaşkolu boynuma sardım bir ufak rakı açtım gözlerim doldu Aşkından Kahrolduk KOMALARDAYIM....

Tüpçü için birşey değişmez adam parasına bakar... =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt