Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bazı donanımlar.

nasıl çalıştırıyorsun?
mesela ben park ettim diyelim. kısalar yanarken motoru kapattığım zaman parklara geçiyor yanık kalmıyor farlar.

makyajlılarda method değişik demekki. Bizimkilerde hiç böyle bir hareket yok.

denemeden geldim.

sisler için denedim.

kısalar açık iken:
1. geriye takınca sağ yanmıyor.
2. sağ sinyal verdiğim zamanda sağ yanmıyor.

coming home için denedim. motor kapalı, kapı kapalı, far kapalı, sellektör kolunu kendime çektim. yandı o özellik tamam çalışıyor. methodu bilmiyormuşuz.

arabadan inerken selektör yaparak zamanı ayarlayabilirsin sis farı olayında mekanik bir arıza var demektir solda yanıyor sağda yanmıyorsa

donanımda belki olmamakla beraber Yunus'um farları "auto"da ya da açık bırakırsan follow me home devreye girer..
Bizim Jetta'da far kolu O da bile olsa kapıları açınca coming home sistemi devreye giriyor ?

---------- Post added at 17:33 ---------- Previous post was at 16:52 ----------

kataloğa göre bizim araçlarda da donanım eksiği olsa gerek Emre, takma kafana boşver. Ben de bagaj açıkken niye sinyal vermiyor, hiz sabitleme devreye girince niye görünmüyor, silecek suyu bitince niye haber vermiyor diye çok tırmalamıştım ama malesef panelde bu ikaz ışıkları dikkatli bakınca var olmasına rağmen işlevde yok.
Bizimkinde hepsini gösteriyor :)

ömer benim passattada seninkinden daha fazla gösterge var o açıdan bakarsan :)

tamam işte yol bilgisayarını adam yerine koymuyormusun :)

Geri
Üst Alt