Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bazı donanımlar.

kataloğa göre bizim araçlarda da donanım eksiği olsa gerek Emre, takma kafana boşver. Ben de bagaj açıkken niye sinyal vermiyor, hiz sabitleme devreye girince niye görünmüyor, silecek suyu bitince niye haber vermiyor diye çok tırmalamıştım ama malesef panelde bu ikaz ışıkları dikkatli bakınca var olmasına rağmen işlevde yok.

abi kataloga göre deil seat donanım listesinde taahhüt ettiği özellik olmuyor diye üzülüyorum.

aslında o cruise için falan İspanya'ya mail atmak lazım..

onun ışığı var. kitapçığa göre olması gerekenlerin büyük çoğunluğu var. sabitledikten sonra yanıyor.

ben az sonra aşağı inince arayım seni yiğit bir deneyeyim senin methodu.

yazılımdan dolayı olabılır mı acaba

Normalde sağ sis farınında yanması lazım direksiyonu sağa çevirdiğinde, birde şunları dene istersen Emre; kısa farlar açıkken vitesi geriye tak 2 sis farınında yanması lazım, yine kısa farlar açıkken sağ yada sola sinyal ver hangi tarafa verdiysen sinyali o tarafın sis farının yanması lazım.

Emre sen nerelere kayboldun yine ya..

peki bu coming home muhabbeti çalışıyormu seninkinde?

Geri
Üst Alt