Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bazı donanımlar.

Bazı durumlar yazılımdan kaynaklanıyor bazıları ise mekanik tam bilgiyi mert abi vericektir :)

yaırna randevu aldım. 13:30 da baktıracağım.

Acaba Belirli hızlarda yanıyor belirli hızlarda yanmıyor ondan mı böyle oluyor?

sinir oluyorum bu tür küçük problemler çıkınca...sinek küçük ama mide bulandırıyo..

çeveremde sıfır araba alan çoğu kişi (bende dahil) bu tür ufak tefek şeyler için ilk hafta illaki servise giriş yapıyoruz ..1998 den itibaren 4 tane sıfır araba aldım ,megane , toledo ,astra,308...4 ü içinde ilk hafta servise gittim .. meganeın camdaki tek dokunuş özellği çalışmıyodu,toedonun cd playeri bozuk çıktı,astranın easytronic vitesi manuel 1. vitesteyken stop ediyordu ve 308 inde marş motoru bozuk çıktı ...Allah beterlerinden saklasın ...
emre umarım seninki bir problem değildir , 5 dk da hallolur inşallah ...fabrikaların kalite kontrol ,pdi birimlerinde çalışan adamlar ne işe yarıyorlar bilemiyorum ...

bugn dikkatimi çekti. yolda giderken ışıklarda önümde duran arbaya sağ sis farından ışık yansıdığını farkettim. yolda sağlar yanık kalmış. sola çevirdim direksiyonu olduğu yerde sol da yandı ikiside yanıyordu. en son farları kapatıp tekrar açtım düzeldi. :(
yanması gerektiğinde yanmaz alakasız zamandada yanık kalır.

Geri
Üst Alt