Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bayilerin 2020 arac stok arac getirmemesi hk

hakan84

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar aracımı 2 hafta kadar önce sattım.ve yeni arac arayısına basladım. Fakat ne sıfır nede 2. El araclara el surulmuyor.
gecen hafta 5 adet seat leon 1.5 fr manual leon vardı. Tr baskada gelmemiş. Bende diğer marka ve modellerede baktım ki hiç kimse stok arac tutmuyor. Tekrar doguşa yöneldim. Ve hazır olan leon fr manuel araclarında hemen satıldıgını fark ettim. Ardından 2. Ellere bakarken 5 aracında alsatcılar tarafından alınıp üzerine 20 bin eklenerek satılmaya calıstıgını malum sitede gördüm.bayinin 157verdiği aracları 170-172 arasına satıyorlar. Dogusu tekrar aradım vedoğru düzgün sevkiyat olmadıgını ögrendim.bayilerin arac getşrmemesi aracların 2. Elde kara borsaya düsmesi ve 2. Elinde patlamasına neden oldugunu fark ettim. acilen otv indirimi gelmesi hem sıfır hemde 2. El piyasasın bi stop denmesi lazım. Fiyatlar balon olmus gidiyor

Sahibinden de birçok ikinci el araç 0 fiyatından yüksek. Dediğiniz gibi satılan araçlar üzerine konularak tekrar satışa sunuluyor. Bir balon oluştu. 0 araçlar bayilere normal bir şekilde gelmeye başladığında balon da söner.

Mevcut şartlarda ÖTV indiriminin gelmesini beklemek hayalcilik olur arkadaşlar..Olurda gelicek olsa sahi şu anki fiyatlara minimum 25-30 bin ekleyecektir firmalar..160 bin liste fiyatı olan manuel fr en az 180-90 bandına çıkar diğerlerini de siz hesap edin..Eylül 2019 da tdı dsg fr 155 bine hayırlı olmuştu bana şimdi benzinlisi 180 bin küsür yorum sizlerin

Geri
Üst Alt