Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bayilerde 2020 model ibiza gören var mı

erendmn

Kayıtlı Üye
Merhabalar 2016 model ibizam var , 2020 modele geçmek istiyorum da herhangi bir bayide sıfır ibiza gören var mı acaba , şehir farketmez. Görenler en son ne zaman gördüğünü de belirtebilirse sevinirim

Merhabalar 2016 model ibizam var , 2020 modele geçmek istiyorum da herhangi bir bayide sıfır ibiza gören var mı acaba , şehir farketmez. Görenler en son ne zaman gördüğünü de belirtebilirse sevinirim
1.0 80 HP motorla satışa sunuluyor. Performans olarak büyük kayıp yaşarsınız ama tabii tercih sizin. Yeni modele geçmek için haklı sebepleriniz olabilir. O yüzden sadece belirtmek isterim.

Ayrıca şu an satılan EVO'larda led far ekstra olmuş. Tüm arka stoplar normal far olarak geliyor. Baya üzücü.

TDPXcf.png

1.0 80 HP olan modeller başarısız baya sanirim performans olarak

yeni gelen ibizalardan led stoplari led gündüz farlarını almışlar tavsiye etmem zaten 115 bg haricini sakın almayın

yeni gelen ibizalardan led stoplari led gündüz farlarını almışlar tavsiye etmem zaten 115 bg haricini sakın almayın
vala hocam katılıyorum 1.0 80hp lere baktım cok iyi performans olarak gozukmuyorlar ki bende FR 115 mevcut karadeniz dag turunda komple 3 bin rakımlara indim cıktım bu araçla istanbula geldigimde Gaz kelebek kapakcıgını kırmıştım 1.0 115 lerde bu problem oluyor denmişti 80 i hiç dusunmem bile bende - Aracım bu arada 21 binde idi. suan 31binde bilginize

Geri
Üst Alt