Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bayiden sabah alacağım tavsiyeniz olacak bi konu var mı? 10.07.2010 saat:10 da...

h2o

Kayıtlı Üye
Bayiden 24 saat sonra yani cumartesi saat 10 gibi 2010 sıfır km leonumu almaya gidicem... şuna dikkat et gibi tavsiyeniz olacak mı?

hayırlı olsun...

paspas
motor kapagı
bagajdakı canta..

hayırlı olsun aracınız.ben salı günü aracımı teslim aldım. yanlış hatırlamıyorsam kayadibinden almıştınız aracı bende oradan aldım. benim sigorta kapağı takılı değildi. giderken farkına vardım ve orada takdırdım. (gerçi bu kapaklar sonradan takılıyormuş) halı paspasları 1 hafta 10 gün sora gelecekmiş.geçici olarak lastik pas pas sermişler ne zaman alacağınızı sorabilirsiniz. benim aracın sağ makyaj lambası yanmıyor hafta sonu götürmeyi düşünüyorum. sizde isterseniz bir kontrol edin.

tekrar aracınız hayırlı olsun. güle güle kullanın.

motorun tam ustnde TSI yada TFSI yazan bır kapak oluyor bujılerın ustunde...
ama paspaslara dıkkat et koyulan paspasın aracına uygun olduguna dıkkat et ustunde cordoba yada ıbıza yazmasın..

plastık koruma kapagı oluyor motorun ustundeki.Ayrıca dogusa sasar oldum artık 0 araba satıp nasıl eksıklerı olabılıyor anlasılır sey degıl,boyle sacmalıkları duya duya sıfır arabadan sogudum resmen,ınsanlar yıgınla para verıyor heves edıp 0 alıyor ama eksıklerı olyo nasıl ıs,bseylere ıtıraz etmek degıl kavga cıkarırım ben orda

hayırlı olsun aracınız.ben salı günü aracımı teslim aldım. yanlış hatırlamıyorsam kayadibinden almıştınız aracı bende oradan aldım. benim sigorta kapağı takılı değildi. giderken farkına vardım ve orada takdırdım. (gerçi bu kapaklar sonradan takılıyormuş) halı paspasları 1 hafta 10 gün sora gelecekmiş.geçici olarak lastik pas pas sermişler ne zaman alacağınızı sorabilirsiniz. benim aracın sağ makyaj lambası yanmıyor hafta sonu götürmeyi düşünüyorum. sizde isterseniz bir kontrol edin.

tekrar aracınız hayırlı olsun. güle güle kullanın.

tşk. ederim.evet kayadibinden satın aldım.sigorta kapağı içerdemi yoksa kaput altındamı? hay aksi paspassız olur mu ya...şansıma eğer gelmişse süper olur paspaslar...

plastık koruma kapagı oluyor motorun ustundeki.Ayrıca dogusa sasar oldum artık 0 araba satıp nasıl eksıklerı olabılıyor anlasılır sey degıl,boyle sacmalıkları duya duya sıfır arabadan sogudum resmen,ınsanlar yıgınla para verıyor heves edıp 0 alıyor ama eksıklerı olyo nasıl ıs,bseylere ıtıraz etmek degıl kavga cıkarırım ben orda

can onları sonrada ucret karsılıgında satıyorlar malesef

motorun tam ustnde TSI yada TFSI yazan bır kapak oluyor bujılerın ustunde...
ama paspaslara dıkkat et koyulan paspasın aracına uygun olduguna dıkkat et ustunde cordoba yada ıbıza yazmasın..

kaput içinde sanırım bu kapak herbişiyi kağıda not ediyorum. tşk ederim...

kaput içinde sanırım bu kapak herbişiyi kağıda not ediyorum. tşk ederim...

kaputu acar acmaz karsına cıkacak hayırlı olsun cok guzel bır secım oldu arac yenı oldugu ıcın heycandan fark edemıyor ınsan

Geri
Üst Alt