Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Başlıyoruz…

mertcelik3576

Kayıtlı Üye
Katılım
20 Ara 2020
Mesajlar
639
Evet bugün itibariyle nefter 1 lt kalın pasta, farecla G3 cila,Kil hamurumuz,İç detaylı temizleme spreyi,Motor temizleme spreyi,Jant temizleyici,Lastik parlatıcı,Cilalı oto şampuan,Hızlı cilayı sipariş ettim her ne kadar binlerce lira ürünlere versekte en azından bir kere alıyoruzAşama aşama paylaşacağım ilk hallerini atacağım bakalım ne kadar etkili yapmışız.Pastayı el ile atacam çiziğin yoğun olduğu gözüme takılan yerlere makina ile gireceğim.Ürünlerin hepsini 1 lt tercih ettimki ilerdede kullanabileyim.Allahın izniyle pazartesi başlıyorum..En çok cifli kaportadan kurtulacağıma seviniyorum.


Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
 
Evet başlıyacaktık başlayamadık çünkü kil ile aracın demir tozuny reçinesini fln alayım derken full çizik oldu araba .Çiziklerin çoğumu çıkarttım ama hare çok kaldı sanırım pastayıda yanlış almışım kalın pasta almıştım ince alacakmışız sadece kaputta kaldı geri kalanı çıktı


SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Geri
Üst Alt