Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Barum Lastik Yorumları

ahmtsnyl

Kayıtlı Üye
Selamlar öncelikle,

Malum kış ayları yavaş yavaş geride kalıyor, araç üzerindeki kışlık lastikler hem yakıt tüketimini arttırıyor, hem performansı etkiliyor hem de kuru zeminde gürültü yapıyor.

Yani yazlık lastiklere geçme zamanı geldi gibi.

Bir süredir araştırıyorum, gidip michelin e goodyear, lassaya marka isminden dolayı para vermek istemiyorum açıkcası.

barum diye bir marka ile karşılaştım, kullanıcı yorumlarını da beğendim açıkcası.

yakın zamanda 4 adet Bravuris 3HM almayı düşünüyorum.

Bravuris 3HM - The Car & SUV Summer Tyre for Good Stability on Winding Roads | Barum

firma çek cumhuriyeti menşeili olup 92 yılında continental bünyesine katılmış.

Diğer tabir ile, continental'in yan ürünü, en az continental kadar kalitelidir diye düşünüyorum.

Kullanan, yada duyan bilen arkadaşlarında yorumlarını alırsam sevinirim.

Bu arada aklıma tek takılan 71db gürültü olması. Sizce önemsemeli miyim ?

Son olarak, orijinal boyut alacağım, 205/55/16.

Selamlar öncelikle,

Malum kış ayları yavaş yavaş geride kalıyor, araç üzerindeki kışlık lastikler hem yakıt tüketimini arttırıyor, hem performansı etkiliyor hem de kuru zeminde gürültü yapıyor.

Yani yazlık lastiklere geçme zamanı geldi gibi.

Bir süredir araştırıyorum, gidip michelin e goodyear, lassaya marka isminden dolayı para vermek istemiyorum açıkcası.

barum diye bir marka ile karşılaştım, kullanıcı yorumlarını da beğendim açıkcası.

yakın zamanda 4 adet Bravuris 3HM almayı düşünüyorum.

Bravuris 3HM - The Car & SUV Summer Tyre for Good Stability on Winding Roads | Barum

firma çek cumhuriyeti menşeili olup 92 yılında continental bünyesine katılmış.

Diğer tabir ile, continental'in yan ürünü, en az continental kadar kalitelidir diye düşünüyorum.

Kullanan, yada duyan bilen arkadaşlarında yorumlarını alırsam sevinirim.

Bu arada aklıma tek takılan 71db gürültü olması. Sizce önemsemeli miyim ?

Son olarak, orijinal boyut alacağım, 205/55/16.
Arkadaşım kullanıyordu barum yazlık ama hangi serisi bilmiyorum.Yol tutuşu olarak ne iyi ne kötü diye biliyorum ama cabuk yıpranıyor söylediğine göre lastikler.Bana kalırsa daha çok bilindik markalara yönelin ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim mantığıyla yaklaşırım bu konularda biraz daha araştırma yapmanızda fayda var.Yazlıkları takma konusunda da nacizane tavsiyem nisanın başına kadar beklemeniz olacaktır.

Geri
Üst Alt