Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bana Göre Dünyanın En İyi Cuprası

Cideli_37

Kayıtlı Üye
Konuyu açmadan önce araştırdım forumda paylaşılmamış gibi gördüm.
Arkadaşlar arabayı uzun zamandan beri takip ediyorum.Makina anladığım kadarıyla işveçte.Sağlam bir sponsoru olduğu kesin.Yada adamın çok parası var bu işe kendini adamış.En ince yerlerine kadar oynanmış.Youtubede sağlam kapışma videoları var ve araç Lamborghini Gallardo race,Porsche 996 Turbo Tuned gibi arabalara toz yutturuyor.Daha fazla bilgisi olan paylaşabilir.

JqOWJW.png

OVya6z.jpg

Yurtdışında olanak ve imkanlar her an buluna biliyor türkiyede 15-20bin harcanarak 500hp gibi güçler elde ediliyor
Sırf modifiye işini zevkle yapan yerler var hemde çok iyi işçilik yapıyorlar bizim burda ustaya elini kaptırdın mı kolunu almak zor

Paran varsa yapılır. Ama param olsa başka araba alırım. Bu eleman zevk için çok uğraşmış.

Yurtdışındaki inkanlar ve olanaklar burda olsa keşke......

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Bayadır piyasada bu araç kaputun altında normal bi seat motoru olmadığı kesin sahibide gurbetçi bi türk abimiz diye biliyorum

kaputun altında seat motoru olmadığı aşikar... Yada ben o kanaatteyim üstad... yanlız çılgın bişey.. ;)

Geri
Üst Alt