Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

balık sırtı anten

cars

Kayıtlı Üye
merhaba, aracıma balık sırtı anten takmak istiyorum. 3M bantla yapıştırılan modeller var internette 30 tl civarı.
Kullanan arkadaş var mı sağlam oluyor mu yapıştırma yoksa yıkamada çabuk kopuyor mu?

AE'den alıp, taktığım (3M bantlı) 1,5 senedir duruyor. Arada bantı yenilemekte fayda olabilir; ben henüz yapmadım.

• Beğen
Reaksiyonlar: cars
3M marka çift taraflı bantlar silikon bazlı su geçirmez bantlardır. Yıkama yada diğer etkenlerden fazla etkilenmezler. Yapıştırılacak yüzeyi temizleyip doğru şekilde uygularsanız evladiyelik olur.

• Beğen
ibiza ve peugeot 208de 1.5 yıl ve 6 aydır duruyor, ikisinde de standart antenlerinden daha iyi çekim gücüyle çalışıyor. Benim araçta görünür anten olmadığı için takmadım ama olsa ona da takardım, şekilleri hoşuma gidiyor

• Beğen
Geri
Üst Alt