Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bakım

exman

Kayıtlı Üye
Arkadaslar, aracimin 5. yil periyodik bakimini yaptirdim bosch car serviste. Kuflenme oldugu icin bujiler de degistirildi. Bosch double platinum buji takildi.. internette arastirdigimda uzerinden cikan bujiler iridyum oluyormus.. bosch ile gorustugumde sase numarasindan listelendiginde takilan bujiler goruluyormus.. Acaba bir sikinti olur mu? Aralarinda ne gibi fark var ve kullanimda ben bunu hissedebilir miyim

Ben de 45.000 bakımında orjinal bujilerini Bosch Double Platinumla değiştirmiştim, herhangi bir fark hissedilmez zaten, takılan bujiler de yüksek kaliteli bujiler.

Arkadaslar, aracimin 5. yil periyodik bakimini yaptirdim bosch car serviste. Kuflenme oldugu icin bujiler de degistirildi. Bosch double platinum buji takildi.. internette arastirdigimda uzerinden cikan bujiler iridyum oluyormus.. bosch ile gorustugumde sase numarasindan listelendiginde takilan bujiler goruluyormus.. Acaba bir sikinti olur mu? Aralarinda ne gibi fark var ve kullanimda ben bunu hissedebilir miyim
Hangi bosch servise götürdünüz ve memnun kaldınız mı yetkili servis ile kıyaslama yapılabilir mi ?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Orijinal bujileri ngk lazer platinum iridyum takılırsa değişim süresi uzayabilir haricî bi fark olacağını düşünmüyorum

Hangi bosch servise götürdünüz ve memnun kaldınız mı yetkili servis ile kıyaslama yapılabilir mi ?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Bandirma bosch car servise gittim..ilgi alakalari guzeldi..takilan/degisen parcalari kutularuni posete koymuslardi..daha once hep erzurumda servise gitmistim..bi fark goremedim acikcasi..

Geri
Üst Alt