Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj su alıyor ??

Sanrufun tahliyeside tıkanmışsa yapar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kardeşim, bendede oluyordu bende bulamadım biri söyledi bana egzozdan dolayı orda aşırı nem birikiyor, orda 4 tapa var çapraz şekilde ikisini aç hava alsın sorun olmaz su olmaz dedi. Ve aynen de öyle sorun çözüldü....

Kardeşim, bendede oluyordu bende bulamadım biri söyledi bana egzozdan dolayı orda aşırı nem birikiyor, orda 4 tapa var çapraz şekilde ikisini aç hava alsın sorun olmaz su olmaz dedi. Ve aynen de öyle sorun çözüldü....

Araçta sunroof var mı bu durum genelde yağmur kanallarının tıkanması nedeni ile oluyor arka bagaj kısmına su dolmasında en büyük etken ondan oluyor birde fitiller de eziklik varsa onlardan sol yada sağ tarafta cep gibi olan kısmı açmanız gerekir döşemeyi söküp hangi taraftan su alındığı belli olur

Benimki stop arkasında bulunan havalandırma ızgaralarının çevresinden su alıyordu yağmurlu havada yarım saat bagajda oturarak buldum. Bi kontrol edin derim

Geri
Üst Alt