Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj kaputu üzerindeki fren lambası

poyraz6783

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar.Seat altea (2006) bagaj kaputu üzerindeki fren lambası yanmıyor.Söküp tamir etmeyi deneyeceğim.Nasıl söküldüğüyle ilgili ince tüyolar ya da daha önce bu deneyimi yaşamış fikri olan arkadaşlardan destek ve yardımcı olabilirlerse çok mutlu olurum.Sökmeyi denedim ama kırıp zarar vermekten korktuğum için vaz geçtim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

İnternetteki videolardan araştırmalar yaptım Altea’yla alakalı bir video bulamadım.Dediğiniz gibi bagaj kaputunun iç döşemesini içerden söküp lambanın nasıl söküldüğüyle ilgili bi çalışma yaptım fakat cıvata vs göremedim kırılmasından korktuğum için zorlamak istemedim.Neyse sorunu sanırım serviste çözeceğiz gibi görünüyor.İlgi ve alakanız için teşekkür ederim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İnternetteki videolardan araştırmalar yaptım Altea’yla alakalı bir video bulamadım.Dediğiniz gibi bagaj kaputunun iç döşemesini içerden söküp lambanın nasıl söküldüğüyle ilgili bi çalışma yaptım fakat cıvata vs göremedim kırılmasından korktuğum için zorlamak istemedim.Neyse sorunu sanırım serviste çözeceğiz gibi görünüyor.İlgi ve alakanız için teşekkür ederim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eveeettt (2004) Seat altea aracımın arızalı olan üçüncü fren lambasını söküp tamir edip kusursuz şekilde yerine montajladım.Aynı durumum yaşayan arkadaşlar her türlü yardımcı olunur.360 tl den kurtardık IMG_9610.JPGIMG_9614.JPG

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ekli dosyalar

• IMG_9614.JPG
    IMG_9614.JPG
    178.3 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_9610.JPG
    IMG_9610.JPG
    214.8 KB · Görüntüleme: 13
Geri
Üst Alt