Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj Kapagı

Leon'da bagajda 2 kilit varmış..
anahtardan basılı tutunca 1. kilit sadece serbest kalıyomuş 2.si hala kilit kapalı olduğu için de bagaj kapağını tutuyomuş..vaziyet bu kodla çözülcek gibi değil yani..

LEON'da bu özellik yok mu ?

ALLAH kahretsin bizim Jetta'da varda :D

---------- Post added at 19:28 ---------- Previous post was at 19:26 ----------

audilere kadar gitmenize gerek yok bu olay passatta jettada bile var. ama bilmediğim bir sebepten hb vw lerde yok.
Jetta'da olupta Golf'te olmaması ilginç :eek:

beyler..

2 adet Toledo bagaj amotisörü ve 2 adet Toledo yaylı takozların siparişini verdim..
ancak Doğuş'un elinde yok 2 haftayı bulur gelmesi muhtemelen..yaylı takoz geçmişte sorun çıkartmış Toledo'da ama bakalım Leon'da ne olcak..

tahmini maliyeti 200 Lira civarı olucak bu işlemin..daha belli değil çünkü zaten..
parçalar geldikten işçilikle vs. her şeyiyle son fiyatı buraya yazarım..
isteyen Erya'ya gider yaptırır..

merakla bekliyorz.
yiğit işlem sırasında orjinale ne kadar az zarar verirsen ileride dönüşü o kadar rahat olur aklnda olsun.

beyler..

2 adet Toledo bagaj amotisörü ve 2 adet Toledo yaylı takozların siparişini verdim..
ancak Doğuş'un elinde yok 2 haftayı bulur gelmesi muhtemelen..yaylı takoz geçmişte sorun çıkartmış Toledo'da ama bakalım Leon'da ne olcak..

tahmini maliyeti 200 Lira civarı olucak bu işlemin..daha belli değil çünkü zaten..

200 + bence degmez hayırlı ugurlu olsun yıgıdo.

bunun yanında Ibiza'cılar da benzer bişi istiyolarsa biraz araştırır benzer uygulama bulurlarsa yine yaptırabilirler tabii ki..

merakla bekliyorz.
yiğit işlem sırasında orjinale ne kadar az zarar verirsen ileride dönüşü o kadar rahat olur aklnda olsun.

toplam 4 parça değişcek Yunus'um bi de vag-com'dan ayarlancak hepsi bu..
dönüşü olamayacak bişi değil yani hiç bi şekilde..velakin eski parçalar da bende kalıcak doğal olarak..

beyler..

;) iyi haberler bekliyorum yiğitim zaten vag olmuşsa tamamdır.

Timur'um parçalar geldi takılabiliyo ama amortisör uzun geldiği için kapak çeyrek kala daha fazla inmiyo..parça kodlarından emin misin bu amortisörler hiç bi şekilde iş görmez Leon'da çünkü. ??

Geri
Üst Alt