Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Başımdan geçen ilginç bir olay...

50 lirasını bana versene be Sezgin abi. Açlıktan ağzım kokuyor :D

SCW'de meğer açlar da varmışş.. :D :D

yurt dısındakı sıgorta sırketlerı arabanızı yaptırmasanızda hasarın bedelını magdur tarafa oduyor,belkı burdada aynı sıstemı kullanmaya baslamıs olabılır.

yurt dısındakı sıgorta sırketlerı arabanızı yaptırmasanızda hasarın bedelını magdur tarafa oduyor,belkı burdada aynı sıstemı kullanmaya baslamıs olabılır.

Bende öyle düşünmedim değil..acaba diyorum prosedür filan mı değişti sigortacılık alanında...

Sezgin al sana fırsat işte, kaçarın yok haydan gelen parayı katlayacan bide bak tadından yenmez olacak:D Git pazartesi hesap aç bana ulaş msn'den.

Sezgin al sana fırsat işte, kaçarın yok haydan gelen parayı katlayacan bide bak tadından yenmez olacak:D Git pazartesi hesap aç bana ulaş msn'den.
Faruk abi,parayı ziraat bankasından çektiğimde ilk aklıma sen geldin valla :D

elini çabuk tut tüm dünya borsaları bu hafta yatay düşüşle geçirdi. sağlam bikaç firma bulursan fiyatlar güzelleşti epeyce, konuşuruz sen sabahtan internet bankacılığı üzerinden lot alabilecek hale gel devamı kolay. hemen 1 sıkımda alayını birden atacağımız yer de var şu anda ama bu işin formülü azar azar düştükçe almaktır. Sen başlangıç için 2 seferde yada 3 seferde hepsini bitir, sonra üzerine kendin eklemeye devam et. Bak neler yaptıracam sana, acele etmeye gerek yok en kötü ihtimalle 2-3 yıl içinde paran çoktan 3 katını geçmiş olabilecek.

Sezgin yarın sendeyim abicim para hala duruyormu? :D

Faruk abi,parayı ziraat bankasından çektiğimde ilk aklıma sen geldin valla :D

Abimin başına gelen olayda abime fazladan ikinci kez para yatmış ama bir ay sonra geri istemişlerdi aman dikkat! bence bu konuda aranabilirsiniz abimde ısrar etmişti yanlışlıkta yok demişlerdi ama sizin için ne olur bilemem tabi....:)

Geri
Üst Alt