Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

B Sınıfı Hatcback Araç Kralını Seçelim Mi ?

B Sınıfı Hatcback Araç Kralını Seçelim Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrado

Kayıtlı Üye
İç / Dış Tasarım

Malzeme - İşçilik Kalitesi

Donanım

Ses Yalıtımı

Konfor

2.el açısından

Sizce Hangisi ?

Citroen C3
Ford Fiesta
Honda Jazz
Opel Corsa
Peugeot 207
Renault Clio
Seat İbiza
Skoda Fabia
Toyota Yaris
Volkswagen Polo

kesinlikle ve kesinlikle her şeyiyle Polo..

polo dedım ama b yanımda fiesta dıo,yenı kasasından b arkadasım aldı cıdden ıcı dısı cok guzel.heralde Vw olunca akan sular duryo bende

polo dedım ama b yanımda fiesta dıo,yenı kasasından b arkadasım aldı cıdden ıcı dısı cok guzel.heralde Vw olunca akan sular duryo bende

Golf mü Polo mu deseler Polo dicem ya daha küçük olmasa..
hiç beklemezdim bu kadar güzelleşceğini..Golf de çok sıkıcı bi hale gelmiş zaten.. :S

bu sınıfta polo ve fiesta iksiinide tek geçerim gerisine bakmam :) ancak şuanki durumda polo 1 gömlek önde ama fiesta da tam kuyruğunda :)

yeni polo çok başarılı aynı şekilde fiestada ikisinden biri. ama polo herhalde:D

fiestaya sığamadım :)D) yine en güçlü adaylarımdan biriydi araç almadan önce.

Yine ibiza alabilirdim, çünkü araçta biraz sportif bi tarz arıyorum ben. Listeye bakarsak en agresif duranları Fiesta ve İbiza. Fiestaya sığamadım, Polo yoktu + pahalı idi, kaldı ibiza. Çok da memnunum, oyum ibizaya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt