Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bır kere yanan yag ısıgı

agape666

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar
seat leon 1,6 tdi 2011 aracımla antalyadan ıstanbula gıderken takrıben 100 km sonra yag basıncı laması kırmızı yandı hemen kenara cektım durur durmaz ısık sondu yagı kontrol ettım herhangıbır eksılme yoktu bende yola devam ettım 700 km boyunca hiçbir sorun cıkarmadı.
tamırcım anlık bir pislik gelmiştir müşüre diyor ama içim pek rahat degıl sızın bu konuda tecrubelerınız varmıdır varsa paylaşabılırmısınız

Sürekli bir sorun olsa sürekli yakar. Ama içinizin rahat olmasını istiyorsanız aracı bilgisayara bağlatıp tam olarak ne hata verdiğini kontrol ettirebilirsiniz. Büyük ihtimalle ustanızın dediği gibi anlık bir durum olmuştur.

Muhtemelen ustanin dedigi gibi basinci algilayan musure anlik bir pislik gelmistir ya da anlik deger okuyamamistir. Cunku uzerine gidilen 700km de hatta 7 km de bile yagsiz gidilse cok cok cidi sonuclari olurdu.. yine de @faw13 ustadin dedigi gibi cihaza baglayip ne hatasi vermis bakmakta fayda var..

Geri
Üst Alt