Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Büyük Beyaz

Yine dayanamadım minik dokunuşlar için birkaç ufak detay aldım.
Kapı altı ışıklı logo ve çamurluk logosu.
Montajları tamamlanınca ayrıca fotoğraf atacağım.

b.JPG

a.JPG

Hafta sonu kapı altı ışıklı logo ve çamurluk logosu montajlarını yaptım. Şık bir hava kattı araca.

WhatsApp Image 2023-01-31 at 09.38.25 (3).jpeg

WhatsApp Image 2023-01-31 at 09.38.25 (2).jpeg

WhatsApp Image 2023-01-31 at 09.38.25.jpeg

WhatsApp Image 2023-01-31 at 09.38.25 (1).jpeg

Bagaj kapağındaki stoplar orjinalinde yanmıyordu, sadece reflektör görevi görüyordu. 1 ay kadar önce üst paketin led stoplarını almıştım. Montajını ancak yaptırdım. Böylece çift sis lambası da aktif oldu.
Aydınlık ortamda ve açısız fotoğraf çektiğimden etkisi net belli olmuyor ancak gece gayet başarılı.

Led Stop.JPG

17' janttan 18' lere yazlıklar ile beraber geçtik.
Görsel olarak çok yakıştı.
Kullanımda yakıtı deneyecek kadar kullanamadım. Çok büyük fark ettirmese de kalkışlarda ve manevralarda bir tık ağırlaştı gibi geldi araç. Piskolojik olabilir. :)

WhatsApp Image 2023-03-26 at 23.42.21.jpeg

Yaklaşık 3,5 sene kahrımızı çekti SuperB. Gram problem yaşamadım bu süre zarfında. Aracına bakarsan aracın da sana bakar felsefem yine doğru çıktı. :)
Çok emek harcadım ve fazlasıyla karşılığını gördüm. Gerek konfor, gerek iç hacim, gerek özellik donanım, gerek yakıt tüketimi, gerek performans... Her konuda memnundum.
Ancak km yükselmesi ve yaşının artık geçiyor olması, ek olarak da yeni yüz arayışım, aracı değiştirmemdeki ana etmenler oldu.

Yeni aracım Peugeot 3008

WhatsApp Image 2023-05-29 at 13.45.53.jpeg

WhatsApp Image 2023-05-29 at 13.45.53 (1).jpeg

Yaklaşık 3,5 sene kahrımızı çekti SuperB. Gram problem yaşamadım bu süre zarfında. Aracına bakarsan aracın da sana bakar felsefem yine doğru çıktı. :)
Çok emek harcadım ve fazlasıyla karşılığını gördüm. Gerek konfor, gerek iç hacim, gerek özellik donanım, gerek yakıt tüketimi, gerek performans... Her konuda memnundum.
Ancak km yükselmesi ve yaşının artık geçiyor olması, ek olarak da yeni yüz arayışım, aracı değiştirmemdeki ana etmenler oldu.

Yeni aracım Peugeot 3008

Ekli dosyayı görüntüle 23286

Ekli dosyayı görüntüle 23287

Öncelikle hayırlısı olsun kerem bey.Açıkçası üzülsemmi sevinsemmi bilemedim :) Büyük beyaz gözümde bir başkaydı tr de tek olabilecek araçlardandı.Bir yandanda araç yenilemenize ciddi anlamda sevindim.Vag grubu araçlar bana daha sıcak geliyor ama anladığım kadarıyla siz aynı yüzden sıkılıp farklı bir gruba geçmişsiniz.3008 çok hoşuma giden bir model gerek tasarımı gerek konforu.Bir süperb olmasa çok severim 3008 i.Allah kaza bela vermesin.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt