Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

böyle ustanın...resmen canıma kastetti

Sökülen göğüs yerine takılır fakat ses problemleri yaşayabilirsin sonuçta plastik aksamlar...

Teşekkürler airbag bölümünü açtırmak iyi olurduda onun için göğüs sökülmesi lazım ve sökülen göğüs geri takılamıyo diye biliyorum ben o yüzden açtırmadım
keske actırsaydın madem var diyo en azından gönül rahatlıgıyla binerdin hem ilerde olurda satarsın aracı veya allah korusun bi kazada felan :( becerikli maharetli bi usta sökerde takardaa kardeşim

keske actırsaydın madem var diyo en azından gönül rahatlıgıyla binerdin hem ilerde olurda satarsın aracı veya allah korusun bi kazada felan :( becerikli maharetli bi usta sökerde takardaa kardeşim

ileride aracı satarken vicdanen rahatsız olabilirsin, çünkü emin değilsin aracında airbag olup olmadığından. söktür işin ehli birine rahat etsin kafan, bi de nasıl olsa kaza yapacam ne demek anlayamadım açıkçası Allah korusun diyelim...

Sonucta tamir ettirmissin anladgim kadariyla orjinal gibi olmiycagi malum adam baska bi sistemlede tamir etmis olablir bu kadar acimasiz olmayin bi gidip sorun bkalam naslmis sistem

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar ben geri takılamaz diye biliyodum şuan şanzımanda sıkıntı var yarın işim olmazsa servise götürücem gitmişken göğüsüde söktürürüm ozaman aracı satarkende havayastığı yok diye satıcam kaza yaptığı zatten belli havayastığı olmayan aracı havayastığı var diye satacak insan değilim havayastığı kapalı kutu varmı yokmu anlayamayız diye düşündüğüm için dedim nasılsa kaza yapıcam diye trafik bu ne kadar dikkat edersen et biri gelir çarpar

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar ben geri takılamaz diye biliyodum şuan şanzımanda sıkıntı var yarın işim olmazsa servise götürücem gitmişken göğüsüde söktürürüm ozaman aracı satarkende havayastığı yok diye satıcam kaza yaptığı zatten belli havayastığı olmayan aracı havayastığı var diye satacak insan değilim havayastığı kapalı kutu varmı yokmu anlayamayız diye düşündüğüm için dedim nasılsa kaza yapıcam diye trafik bu ne kadar dikkat edersen et biri gelir çarpar
Hava yastığı tamiri verimsiz birşey. Balonu bantlayıp şişirmeyi ummak gibi. Ayrıca sanırım bu konu kapalı olması gerekiyor. Zaman aşımına uğramıştır.

Geri
Üst Alt