Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Böyle Seat Bir Aksesuar Sitesi Buldum...

kol dayamaya bak, burda daha az dayıyorlarmış :rolleyes: gözlük kabını beğendim, pedal setleri de hoş. yahu maaşı bıraktıracanız bana :D

alüminyum dokulu direksiyon setinin fiyatı Avek'e sorduğumda ortalama 1300TL daha önce hiç girişi olmamış dendi. burada 700TL'ye geliyor vergide alsalar %18 820TL'ye geliyor yine bu site daha mantıklı.. Buradan siparişi veririm artık acaba burdan alınca montajını serviste yaparlar mı :) bi miktar işçilik veririz :D

Edit : Şimdi gördüm 2kg ve üstü türkiye'ye 35€ ' ya geliyor. Düz hesap 900 olsun yinede 400 TL cebimde kalıyor. Koldayama'yı ordan almak biraz tuhaf olur ama. 300TL orada. 2kg'dan ağır mı değilmi bilmiyorum 50TL kargo olsa 55te %18 vergi desen 400TL. 100 lira için bence gerek olmaz :) Eğer aracım geldikten sonra kol dayamanın yokluğunu hissedersem servisten alıcam :(

ulen bu doğuş insaflı olsada mutluluğu uzaklarda aramasak:) adamlar bire bin katıyolar bide utanmadan elimizde yok diyolar ona deli oluyorum:(

ulen bu doğuş insaflı olsada mutluluğu uzaklarda aramasak:) adamlar bire bin katıyolar bide utanmadan elimizde yok diyolar ona deli oluyorum:(

kımse bakmıyorda shıppıngı napıcaz acaba nerdeyse buradakıyle aynı paraya denk gelıyor bırde burada takma ucretı vs yapılcak bızden almadınız dıyıp ısyan edıcekler ...?

alüminyum dokulu direksiyon setinin fiyatı Avek'e sorduğumda ortalama 1300TL daha önce hiç girişi olmamış dendi. burada 700TL'ye geliyor vergide alsalar %18 820TL'ye geliyor yine bu site daha mantıklı.. Buradan siparişi veririm artık acaba burdan alınca montajını serviste yaparlar mı :) bi miktar işçilik veririz :D

Edit : Şimdi gördüm 2kg ve üstü türkiye'ye 35€ ' ya geliyor. Düz hesap 900 olsun yinede 400 TL cebimde kalıyor. Koldayama'yı ordan almak biraz tuhaf olur ama. 300TL orada. 2kg'dan ağır mı değilmi bilmiyorum 50TL kargo olsa 55te %18 vergi desen 400TL. 100 lira için bence gerek olmaz :) Eğer aracım geldikten sonra kol dayamanın yokluğunu hissedersem servisten alıcam :(

sen sımdıden parayı koy kenara kardesım :) hıssedılıor cok .ben su ındrımı beklıyorum

50 avroluk vites topuzu var sitede..aynısını sormuştum serviste..indirimle 297 tl demişlerdi..
arada 197 tl var..ama kdv ve yol masrafı hariç..

bu arada gümrükçü bir arkadaşım şunu şöyledi eğer yurt dışından bir şeyler gelecekse ve karşıyı tanıyorsanız..faturaya..numune diye yazdırın dediler..numune olunca ya vergi yoktu tada çok komik bir rakam idi ama galiba yok du..diye hatılıyorum .5-6 ay oldu bu konuştuğumuz

Geri
Üst Alt